Poloha a dosažitelnost:

Penzion leží v blízkosti města Desná (Tanvald) v Jizerských horách. Příjezdová komunikace k penzionu se v zimě udržuje, taktéž přilehlé parkoviště, které je k dispozici. Je zde možnost i autobusového spojení, autobusová zastávka je cca 50m od penzionu.

Vybavení a služby:                                                                                                                                                        
V penzionu jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, připojením WI-FI, TV a DVD. Celková kapacita je cca 12 lůžek s možností přistýlky. Dále je zde možnost stravování, v objektu se nachází restaurace s venkovním posezením. K dispozici je herna, kolárna, lyžárna.

Rekreace a okolí:
V okolí penzionu je velké množství turistických tras. V zimní sezóně můžete využít lyžařského areálu Černá Říčka vzdáleného cca 400m, sjezdovky Příchovice cca 6km, Tanvaldský Špičák cca 8km a mnoho kilometrů upravených běžeckých tras. Dále můžete navštívit aquapark Babylon, ZOO či Botanickou zahradu v nedalekém Liberci. Památky např. zámek Sychrov, Malá Skála, Bozkovské jeskyně a mnoho dalšího.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.